Navštivte nás

Aktuálně


Restaurace penzionu Sluníčko

 

K příjemnému pobytu v Beskydech určitě patří samozřejmě také dobré jídlo a pití. V penzionu Sluníčko si jej můžete dopřát v restauraci plné sluníček, nebo na terase, kde se na sluníčku můžete kochat výhledy do krajiny.

Ubytovaní hosté

Pro ubytované hosty nabízíme denně od 7:30 do 10 hodin snídani. Večer pak pro ty, kteří si objednali polopenzi nebo mají večeře zahrnuty v ceně pobytových balíčků, probíhají od 18 do 20 hodin večeře.

Výběr z jídelního lístku

Hosté, kteří si chtějí vybrat z jídelního lístku, mohou navštívit restauraci v době od 10 do 21 hodin. Upozorňujeme, že v letních měsících je v době podávání večeří ubytovaným hostům, tj. od 18 do 20 hodin, restaurace otevřena pouze pro ubytované hosty. Děkujeme za pochopení. 

Fakta

V 1. patře penzionu Sluníčko se nachází "sluníčková" restaurace pro 46 osob s přilehlým sálem pro dalších 50 osob a banketkou pro 14 osob. Vedle restaurace je terasa s kapacitou 96 míst a jedinečným výhledem na masiv Smrku nebo Ondřejníku a další beskydské vrcholy. Kuchyně penzionu Sluníčko nabízí poctivou kuchyni moderního stylu.

Dětský koutek

Součástí restaurace v penzionu Sluníčko je také nově zrekonstruovaný dětský koutek, kde se mohou vaše děti zabavit například na skluzavce nebo využít herní konzoli X-box.

Večerní raut v rámci polopenze dne 22.07.2017

VEČERNÍ RAUT 18:00 - 20:00 hod
 
Saláty
Dle denní nabídky
Polévka
Vývar
Hlavní jídlo
Vepřový závitek „španělský ptáček“
Kuřecí směs po myslivecku
Bulgur se zeleninou
Rybí filé na másle
Přílohy
Domácí americké brambory
Rýže
Dezert
Palačinky s marmeládou
Bábovka
 
V rámci pobytového balíčku nabízíme tyto nápoje
jeden napoj na osobu
0,3 l Radegast 10°
0,2 l Červené nebo bílé dle denní nabídky
0,3 l Fanta, sprite, čepovaná kofola
0,5 l Bezinková nebo malinová perla
0,3 l Ovocný juice - pomeranč, jablko, jahoda
 

 

Rezervujte si stůl: +420 603 852 100 slunicko@sepetna.cz Jak se k nám dostanete

Informace pro hosty restaurace (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technických výpadků pak nejpozději do 48 hodin.

 

Gastronomie na Sepetné


Pobyty v Beskydech

Poznejte oblast pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd - Lysou horou (1323 m n. m.). Přijeďte na pár dnů, víkend nebo delší dovolenou. V penzionu Sluníčko jsme pro vás připravili celou řadu zajímavých pobytových balíčků zahrnujících nejen ubytování, ale i další služby a výhody Rekreačního centra Sepetná a jeho partnerů.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytových balíčků RC Sepetná
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.