Tisknout Poslat známému

O penzionu Sluníčko v Beskydech

Umístění penzionu

Penzion Sluníčko v Beskydech pod Lysou horouPenzion Sluníčko *** nabízí díky své poloze, na úpatí Lysé hory, překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, na masiv Ondřejníku a také do údolí Ostravice, řeky protínající Beskydy. Penzion prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí ubytování na horách vhodné pro různé kategorie návštěvníků Beskyd. Parkoviště se nalézá přímo u penzionu Sluníčko a dojedete na něj po asfaltové silnici.

Popis areálu

Koupaliště u Penzionnu Sluníčko v BeskydechSoučástí areálu penzionu je koupaliště Sluníčko s tobogány, hřiště na míčové hry, horolezecká stěna,  pískoviště i kolotoč. Svým vybavením je penzion ideálem pro rodinnou dovolenou, ale je vhodný i pro pořádání školení, porad, rodinných oslav a svateb. Penzion je spolu s Horským hotelem Sepetná a bungalovy Sepetná součástí Rekreačního centra Sepetná v Beskydech.

Beskydské hudební léto

Koupaliště u Penzionnu Sluníčko v BeskydechMyšlenkou Beskydského hudebního léta je poskytnout kvalitní kulturní zážitky návštěvníkům za přijatelnou cenu bez ohledu na jejich věk. Už během minulých ročníků se ukázalo, že je zde dostatek zájemců, kteří se nespokojí pouze s televizní zábavou a kteří ocení jedinečné spojení prostředí a hudby.

Návštěvníci koncertů mohou navíc využít nabídky nočního koupání v bazénu při Slunci zapadajícím za horizontem Beskyd a rozhodnou-li se zůstat přes noc, je možné přespat v některém ze zařízení našeho rekreačního centra (Penzion Sluníčko, Horský hotel Sepetná). Ať už se rozhodnete přijet z jakéhokoli důvodu, doufáme, že se Vám u nás bude líbit a že se k nám budete rádi vracet. Více o aktuálním programu naleznete na webu Beskydského hudebního léta.

Rezervační formulář

Pro rezervaci ubytování či ubytovacího balíčku můžete využít rezervačního formuláře. Po odeslání Vás budeme telefonicky kontaktovat na uvedené telefoní číslo.

-

Rezervace po telefonu

V případě zájmu kontaktujte pracovníky recepce penzionu na telefonních číslech:

558 682 282 603 852 100 
 

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.
leemon.cz

2013 Copyright © Sepetná v.o.s.SEO webu sledují SEO nástroje.cz

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná