Navštivte nás

Aktuálně


Restaurace penzionu Sluníčko

Strop restaurace penzionu Sluníčko plný sluníček dovnitř nepustí žádné chmury a rozlehlá terasa zajistí ty nejkrásnější výhledy na okolní hory i do údolí obce Ostravice. Ve výšce 660 m n. m. vám díky poloze nedaleko červené turistické značky nabízí zastavení ať už po cestě z Ostravice na Lysou horu, nebo při návštěvě koupaliště Sluníčko. Ochutnat zde můžete pravou chuť Beskyd ve formě kyselice, halušek s brynzou nebo pečených žeber. 


Ubytovaní hosté

Pro ubytované hosty nabízíme denně od 7:30 do 10:00 hodin snídani formou rautu včetně teplých i studených nápojů.

Od 18:00 do 20:00 hodin probíhají večeře pro ty, kteří si objednali polopenzi nebo mají večeře zahrnuty v ceně pobytových balíčků.

Dětský koutek

Součástí restaurace v penzionu Sluníčko je také nově zrekonstruovaný dětský koutek umístěn na stejném patře s restaurací, kde se mohou vaše děti zabavit například na skluzavce nebo využít herní konzoli X-box.

Bližší informace

V 1. patře penzionu Sluníčko se nachází "sluníčková" restaurace pro 46 osob s přilehlým sálem pro dalších 50 osob a banketkou pro 14 osob. Vedle restaurace je terasa s kapacitou 96 míst a jedinečným výhledem na masiv Smrku, Ondřejníku a další beskydské vrcholy. Penzion Sluníčko nabízí poctivou kuchyni moderního stylu s beskydskými specialitami. 

Výběr z jídelního lístku

Hosté, kteří by si rádi vybrali z jídelního lístku, mohou navštívit restauraci v době od 10:00 do 21:00 hodin. Upozorňujeme, že v letních měsících je v době podávání večeří ubytovaným hostům, tj. od 18:00 do 20:00 hodin, restaurace otevřena pouze pro ubytované hosty. Děkujeme za pochopení.

 

Otevírací doba

Pondělí - Sobota10:00 - 22:00
Neděle10:00 - 21:00

Aktuálně je zavřeno

 

 

 

Překvapte partnera, partnerku a přijeďte si užít romantický večer s tříchodovou večeří při svíčkách. Jelikož odpočinku není nikdy dost, tak vám k tříchodové večeři s nápoji za 1190 Kč nadělíme navíc hodinu privátního wellnes s whirpool, infra kabinou a vyhřívanou odpočívárnou v hodnotě 790 Kč zdarma.

Více informací o nabídce se dozvíte zde.

 

Rezervujte si stůl: +420 603 852 100 slunicko@sepetna.cz Jak se k nám dostanete

 

Informace pro hosty restaurace (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technických výpadků pak nejpozději do 48 hodin.

 

Výběr gastronomických služeb


Pobyty v Beskydech

Poznejte oblast pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd - Lysou horou (1323 m n. m.). Přijeďte na pár dnů, víkend nebo delší dovolenou. V penzionu Sluníčko jsme pro vás připravili celou řadu zajímavých pobytových balíčků zahrnujících nejen ubytování, ale i další služby a výhody Rekreačního centra Sepetná a jeho partnerů.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytových balíčků RC Sepetná
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy
8.-10.3.
Zimní relax pod Lysou horou (2 noci)
28.4.-1.5.
Květnové svátky v Beskydech (3 noci)
30.6.-7.7.
Léto pod Lysou horou (7 nocí)

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.