Navštivte nás

Aktuálně


Dovolená v Beskydech

obrazek aktuality

Moravskoslezské Beskydy jsou pro dovolenou ideální lokalitou. Největší CHKO v České Republice, tiché lesy a nedotčená příroda, ale i místa "kde to žije". Ať už v zimě nebo v létě jsou vyhledávaným místem pro strávení nejen jednodenních výletů, ale v poslední době jsou stále více vyhledávány i pro kratší dovolené v období jara a podzimu a ty dlouhé v období letních prázdnin.

RC Sepetná nabízí pro relaxaci v Beskydech jedinečné podmínky. 

  • skvělá poloha pro výlety. Penzion Sluníčko se nachází přímo pod vrcholem královny Beskyd - Lysé hory a poblíž hlavních turistických stezek.
  • animační program nejen o prázdninách, ale i v dalších vybraných termínech.
  • krytý bazén s toboganem i venkovní koupaliště se spoustou aktivní zábavy!
  • tělocvična, bowling a spousta dalších indoorových možností zábavy v době, kdy počasí zrovna nepřeje.
  • dobré jídlo, pití a profesionální servis v našich restauracích.

 RC Sepetná přichází i v letošním roce s nabídkou zvýhodněných pobytů s bonusy jako volný vstupu bazénu, animační program a podobně. 

V naší nabídce dovolené v Beskydech najdete různé možnosti, jak svůj volný čas strávit. Ty nejoblíbenější jsou rezervovány dlouho dopředu. Láká Vás strávit klidnou dovolenou v penzionu nebo si užít soukromí ve stylové chatě Měsíček? To vše vám Rekreační centrum Sepetná umí nabídnout. Nenechte si ujít šanci strávit krásnou a bezproblémovou dovolenou a rezervujte si ji co nejdříve!

Další služby penzionu


Pobyty v Beskydech

Přijeďte do Beskyd a poznejte oblast pod jejich nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Na pár dnů, víkend či dovolenou. Připravili jsme pro vás zajímavé nabídky, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb RC Sepetná.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytů v Beskydech
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy
poslední pok. od 7.7.
Léto pod Lysou horou (5 nocí)
pokoj LUX
Léto pod Lysou horou (16.-21.7.)
se vstupenkou
Víkend s koncertem J. Ledeckého (16.-18.8.)

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.