Navštivte nás

Aktuálně


Kam se vydat v okolí penzionu Sluníčko?

obrazek aktuality

Penzion Sluníčko je dlouhodobě velice atraktivní místo k přenocování a pravidelně penzion využívají nejen vášniví turisté, ale také rodiny s dětmi, které se vydaly poznávat tento kout České republiky. Nemůžeme se popularitě penzionu divit, vždyť se nachází v nádherných Beskydech, což je oblíbená lokalita nejen pro letní dovolené, ale také pro podzimní dovolené. 

Penzion v Beskydech 

Beskydy patří nejoblíbenější destinaci v České republice. Každý den se sem sjíždí hromada turistů, nezáleží na tom, jestli je zrovna jaro, léto, podzim či zima. Beskydy jsou lákadlem možná proto, že jsou krásné v každém ročním období, zároveň z nich dýchá klid a pohoda, ať je léto nebo zima.

Pokud se zde zrovna budete nacházet, jistě oceníte tipy, kam se vydat na výlet.

Vydejte se na vrchol Lysé hory 

Nejatraktivnějším cílem Beskyd je nepochybně Lysá hora, která je taktéž označována za nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. V současné době se na vrchol této hory vydává každý návštěvník Beskyd, nezáleží na tom, jaké je aktuálně počasí. Z vrcholu Lysé hory je možné vidět Beskydy jako na dlani a to je právě pohonný motor všech turistů.

Nahoru na Lysou horu se bohužel ani lanovkou, ani autem nedostanete, musíte zkrátka po svých. Pokud si chcete výstup na Lysou horu krapet zpestřit, doporučujeme vám půjčit elektrokola. Když šlápnete do pedálů a podpoří vás motor, nahoře jste ještě o něco rychleji než pěšky. Po cestě dolů můžete od hospůdky u Zbuja využít koloběžky.

Pro dospělé je k dispozici Beskydský pivovárek 

V Beskydech se také nachází oblíbený Beskydský pivovárek, který sice není otevřený dlouho, ale jedná se o oblíbené místo všech dospělých, kteří se chtějí po náročném výšlapu odměnit. Orosená odměna však čeká nejen na zdatné turisty.

Další služby penzionu


Pobyty v Beskydech

Přijeďte do Beskyd a poznejte oblast pod jejich nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Na pár dnů, víkend či dovolenou. Připravili jsme pro vás zajímavé nabídky, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb RC Sepetná.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytů v Beskydech
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy
poslední pok. od 7.7.
Léto pod Lysou horou (5 nocí)
pokoj LUX
Léto pod Lysou horou (16.-21.7.)
se vstupenkou
Víkend s koncertem J. Ledeckého (16.-18.8.)

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.