Navštivte nás

Aktuálně


Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi vítány!

Penzion Sluníčko je opravdu penzionem pro rodiny s dětmi. Velký venkovní areál s koupalištěm, dětským hřištěm a kurty, vnitřní dětský koutek, případně herna, kde je billiard nebo šipky. Hosté penzionu mají ale volný vstup i do krytého bazénu s 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi v RelaxCentru Sepetná, které je vzdálené cca 1 km od penzionu. Rodiny s dětmi mohou využít také půjčovny koloběžek, kol, elektrokol, vozítek segway a vyhlídkového elektrovozítka až pro 6 osob.

Dětská jídla

Hotelové snídaně jsou realizovány formou švédských stolů a v nabídce máme vždy pokrmy a nápoje vhodné pro děti, například džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce. Součástí večeře v rámci polopenzí je vždy dětské jídlo a zeleninové saláty. Na děti však myslíme i v a la carte jídelním lístku restaurace.

Animační program

V době letních, jarních či podzimních prázdnin, během Velikonoc a silvestrovských pobytů, připravujeme vždy doprovodný animační program. Vydáte se s animátory na různé výlety a výpravy. Děti, ale i rodiče, mají možnost vyzkoušet netradiční aktivity. Zastřílíte si z luku nebo praku, vyzkoušíte bumper ball, aquazorbing, horský golf, discgolf nebo vozítka segway. To je jen malá část aktivit, které můžete v rámci animačního programu pro rodiny s dětmi zažít. Během letošního léta se mohly děti i rodiče zúčastnit více než 30 aktivit za týden.

Balíčky pro rodiny s dětmi

V penzionu Sluníčko se snažíme, aby se u nás rodiny s dětmi cítily jako doma! Po celý rok nabízíme speciální pobytové balíčky. V těch mají děti zvýhodněné ceny a někdy i ubytování zcela zdarma. Tyto balíčky umožňují prožít aktivní dovolenou nebo pár dnů s nejbližšími. Jsou mnohdy využity i prarodiči s vnoučaty, když jsou zrovna rodiče zaneprázdněni.

Další vybavení pro děti

V jídelně i restauraci jsou k dispozici moderní polohovatelné dětské židličky, na pokojích pak poskytujeme na vyžádání dětské postýlky, plastové vaničky do sprchy, k zapůjčení máme i dětské chůvičky.

Od jara do podzimu je dětem k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, kolotočem či malou lezeckou stěnou. Máme i vybavení pro badminton, petangue, tenis a různé míčové hry. Můžete si udělat i procházku k hotelu Sepetná a využít dětské hřiště s originální skluzavkou u hotelu.

Pobyt v penzionu vám pak mohou zpříjemnit stolní hry jako Dostihy a sázky, Monopoly, Scrable či šachy, které jsou k zapůjčení v recepci penzionu. 

 

Přečtěte si všech 13 důvodů, proč přijet s dětmi na Sepetnou a Sluníčko

 

Podívejte se na fotogalerii s obrázky s animačním programem, který nabízíme v rámci letních pobytových balíčků


 

Další služby penzionu


Pobyty v Beskydech

Poznejte oblast pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd - Lysou horou (1323 m n. m.). Přijeďte na pár dnů, víkend nebo delší dovolenou. V penzionu Sluníčko jsme pro vás připravili celou řadu zajímavých pobytových balíčků zahrnujících nejen ubytování, ale i další služby a výhody Rekreačního centra Sepetná a jeho partnerů.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytových balíčků RC Sepetná
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy
26.-29.5.
Poznávejte Beskydy (3 noci za cenu 2)
last moment
Léto pod Lysou horou (30.6. - 4.7.)
14.-21.7.
Léto pod Lysou horou (7 nocí)

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.